Kurumsal Profil

K

Rewriting: quizlets the details and we’ll create an essay that’s going to get you in. Dissertations: Dissertations are the largest, most involved writing pieces that most students will ever do. Our writers can handle parts of it for you or even take on the entire project. CVs/Resumes: Our writing help service can even handle your writing jobs once you’ve left university. We can write a CV for you that can help you get an interview almost anywhere with essay help. Each step in our quality process ensures that we keep our promise of making sure your essay service order is well-written and the writer followed your precise instructions.Kurumsal Felsefe

Hukuk büromuzun en temel ilkesi, uyuşmazlıklar doğmadan önce write my paperwriters.org writers paper writing tespit edilip analizlerinin yapılarak doğacak muhtemel risk ve zararları en aza indirmek üzere danışmanlık yapmaktır. Hukuki süreçte ise kanunlar çerçevesinde etkin takip ve değerlendirme ile hak ve menfaatlerin korunmasını sağlamaktır.

Kurumsal Değerlerimiz

  • Tüm iş, faaliyet ve uygulamalarında yüksek etik standartlarına uyum;
  • Müvekkillerin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik kaliteli hizmet sunma;
  • Verimli organizasyon yapısı ile desteklenen nitelikli ve yetenekli personel;
  • ‘Kalite’ ve ‘Fırsat Eşitliği’ politikaların uygulanması; ve
  • buy research paper outline

  • Tevdi alınan işlerin, iyi niyet, güven ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde, disiplinli ve tecrübeli ekibi ile meslek kuralları ve yasalara uygun şekilde icra edilmesi;

İnsan Kaynakları Politikamız

Bursalıoğlu Kayalık Şen Hukuk Bürosu, iyi eğitimli, değişime ve zorluklara meydan okuyabilen, özgüvenli, inisiyatif alabilen, kurum içi ve müvekkillerimizin çalışma ortamına uyum sağlayabilecek personeli istihdam etmektedir.

Fırsat Eşitliği

Bursalıoğlu Kayalık Şen Hukuk Bürosu fırsat eşitliğinden yanadır ve Fırsat Eşitliği Politikası uygulamaktadır. Bu politika, işe yerleştirmeden eğitime, iş koşullarından görevin sonlandırılmasına kadar istihdamın tüm yönlerini kapsamaktadır. Politikamızın verimli olarak işlemesi için iş ortamını düzenli gözlemliyor ve gerekli aksiyonları alıyoruz.

Fırsat Eşitliği Politikamız ve onun uygulanması için koyduğumuz ölçütlerimiz, ilgili birim, yönetici ve çalışan temsilcilerinden alınan geri besleme ve öneriler üzerine tanımlanmıştır.

İletişim

Büyükdere Cad. Yıldırım Plaza No: 104 Kat :4 Zincirlikuyu, Beşiktaş, İstanbul

Tel  0 212 2754445

Fax 0 212 2730195

Bizi takip edin

Sosyal medya sayfalarımıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.